Na tvorbě těchto stránek se můžeš podílet i ty!

Stačí text či fotky v rozumných formátech poslat na adresu:
info-zavináč-motoplzen.com
Pokud toho toho máš hodně a je to velké pro mail, tak napiš a otevřu Ti prostor na GoogleDisku, kam se vejde až 13GB dokumentů.
Samozřejmě můžeš také nechat vzkaz v sekci VZKAZY a to i bez jakékoliv registrace!
JeffRsoon


 

autor: JeffRsoon
foto: PetrSV

Další pravidelné posezení motorkářů z Plzeňska (motoschůze), které se koná vždy první úterý v měsíci, proběhlo u Jirky v jeho motorkářské hospůdce Na Kurtech. Zde byli  také vyhlášeni vítězové fotosoutěže, která od prosince probíhala na stránkách MotoPlzeň. Shodou okolností datum konání připadlo také na narozeniny PetraSV, a tak se notně slavilo

 

Po zaplnění celé hospůdky jsme slavnostně s Ludvou předali ceny vítězům v obou kategoriích soutěže MOTOFOTKA ROKU 2006. Pro vítěze PRASoR vyrobil krásné diplomy a jak bylo inzerováno, tak každý obdržel bluetooth headset a flašku archivního vína.

Vítěz kategorie "Nejlepší fotografie hodnocená čtenáři stránek MotoPlzeň" byl veřejně známý, ale vítěze v kategorii "Nejlepší fotografie hodnocená profesionálními fotografy" znala od minulého čtvrtka pouze redakce stránek, a tak to bylo překvapení pro všechny přítomné.

V porotě zasedali profesionální fotografové Ivan Mladenov (www.ivanmladenov.com) a Jirka Bervida (Mladá Fronta Dnes), kterým tímto děkujeme! Poslouchat dva profíky, jak diskutují nad každou fotkou, bylo velmi zajímavé a poučné.

Nakonec se profíci po delší diskuzi shodli na fotografii RETRO od Honzy SeiTowna a označili ji za vítěze této kategorie "Nejlepší fotografie hodnocená profesionálními fotografy".

RETRO (SeiTown)

A tady Honza pózuje s cenami

Honza SeiTown

 

Vítězem kategorie "Nejlepší fotografie hodnocená čtenáři stránek MotoPlzeň", kdy jste všichni hlasovali v soutěžní galerii a dávali známky/hvězdičky jednotlivým snímkům, se stala fotografie s názvem ZRCADLO od Franty Šantíse s výslednou známkou 4,5.

ZRCADLO (Šantís)

A tady je fotka Šantíse, Horažďovického motorkáře, s diplomem

Šantís

Tímto chceme poděkovat všem motorkářům, kteří poslali své krásné fotky do soutěže. Bylo opravdu co si prohlížet! Samozřejmě dík patří i všem, kteří hlasovali, či přispěli svými komentáři.

No, zima nebyla a jaro je za dveřmi, takže vlastně už začala sezóna a všichni vyrazíte na strojích ven. Pokud budete mít nějakou super fotku, tak si jí někam schovejte a připravte do soutěže MOTOFOTKA 2007, kterou na konci roku již po třetí opět vyhlásíme.

 


 

 

 

Po vyhlášení se vrhnul PetrSV na bar, kde z Jiříka vymámil flašku vodky. Pak začala pravá motorkářská oslava narozenin:-)

Takže Petře ještě jednou přejeme vše nejlepší k tvým narozeninám, hodně zdraví a tisíce pohodových kiláků.

 

 

 

 

 

 


Petr (vlevo) zapíjí své narozky

 

© JeffRsoon