REPORTÁŽE

video: Jirka Bulan

Motocykloví nadšenci z Plzně udržují tradici světoznámé značky Jawy - prezentují se spanilou jízdou po Čechách

 

https://vimeo.com/224068248 

 

autor: Franky
foto: Franky a ostatní účastníci

Čtvrtek 30. 3. 2017 znamenal druhý termín pro obnovené pravidlo KAŽDÝ ČTVRTEK U GLOBUSU - POPRACOVNÍ SETKÁNÍ A PROJÍŽĎKA (sraz byl v 16:30hodin).

autor: JeffRsoon
foto:  JeffRsoon

Každý rok po Silvestru už vyhlížím slunce a těším se na okamžik, kdy budou suché silnice spláchnuté od soli a bude čas alespoň na chvilkovou vyjížďku. Každý rok je to stejné a podle velikosti sněhové nadílky vyrážím hned jak je to možné.

autor: Franky

Krátké sobotní skoro-zimní provětrání - vyjížďka po nejbližším okolí

autor: Zýkáč
foto: Zýkáč

Dnes 12.4 jsem se zúčastnil jarní vyjížďky. Název akce byl: "7 krát přes Vltavu" a jelo se ve směru od Prahy - Zbraslavi na Orlickou přehradu

autor: Ludva
foto: Ludva

Opět přispěji svou troškou na tyto stránky.  Je to spíš článeček a fotky o ATV, ale řídítka to má, kola nahradily díky nepřízni počasí pásy Tatou.

autor: Pedro
foto: Pedro; Mike

No skoro celý rok jsem se trápil v USA v jednom městečku v Severní Karolíně šprtáním angliny a nějakým tím přivýdělkem, tak abych to utáhl a nemusel prodávat mou krásnou Ninju, která celou tu dobu na mne čekala u rodičostva v garáži. 

autor: JeffRsoon
foto Jeffrsoon

První srpnový pátek pořádal Tyfus ve své nové netradiční hospodě motorkářskou pařbu. Akce byla naplánována na rychlo, nicméně se nás sešlo dost, na to abychom vyjedli a pokusili se vypít Hostinec Kravinec:-) Nakonec se však hlavně povídalo a povídalo.

autor: Ludva
foto:Ludva

Opět jsem se zúčastnil offroad soboty s testováním Yamahy Rhino 660, tento stroj dala k dispozici firma D.A.N. Servis Yamaha na Karlovarské v Plzni.

autor: Horny
foto: Horny, Pap, JeffRsoon

V pátek mi psal JeffRrsoon, že se v sobotu 26/5/07 koná bleskovka (rychle svolaná akce:) z Plzně na Klínovec a jestli se přídám. Samozřejmě jsem hned souhlasil a snažil se ještě sehnat nějaký varský motorkáře. Bohužel, většina těch, kterým jsem napsal, neměla čas. Srazili jsme se s plzeňskou výpravou na varskym Agipu