MOTO AKCE

autor: Franky

 

TRADIČNÍ AKCE CHATOSLET ZAVÍTÁ od pátku 15. 9. 2017 NA CHVOJKOVSKÝ MLÝN (U JESENICE - Plzeň/Žatec) www.chvojkovskymlyn.cz 

Tradiční nekomerční kamarádské setkání přátel jedné stopy Chatoslet proběhne již v pořadí jako 34. nedaleko Jesenice (Plzeň-Žatec) na Chvojkovském mlýně o víkendu 15. – 17. 9. 2017.

autor: JeffRsoon
foto: JeffRsoon

Tohoto 1.máje se konal již 16.ročník tradičního srazu a následné vyjížďky. Tentokrát se z Plzně jelo do Švihova. Akce je to opravdu monstrózní a již v minulých letech byl překonán počet 1000 strojů.

autor: JeffRsoon
foto: Ivet Vodnice , Dušan

11. února proběhl v Chotíkově legendární motorkářský bál na Plzeňsku, kde se scházejí motorkáři a jejich příznivci. Letos, po třinácté, se to opět povedlo.

autor: Stilda
foto: Stilda

V neděli jsem si ji přivezl, v pondělí mi přišel náhradní kryt spojky vydražený za dolar z USA, který hned v úterý doznal nutné úpravy - otevření pomocí rozbrusky a dalších tvůrčích nástrojů ....

foto: Hynek Mojžíš

Letos se na nádvoří Plzeňského pivovaru sjelo skoro 1200 strojů všech různých značek, typů a kubatur. Po té se společně vydaly na vyjížďku jihem Plzeňska.