MOTORKÁŘI

autor: Franky
foto: Franky a spol.

Letos nejdelší vytrvalostní závod - okruhový maraton vypsaný československými pořadateli na 7 hodin, proběhl 2. 7. 2017 na okruhu Slovakiaring (nedaleko Dunajské Stredy).  Pořádala agentura Wildmotors (realizace Jakub Hejduk - "James"). Našemu plzeňskému teamu Factory Racing RV 69 s parťáky Michalem Parmou (Roudnice) a Pierrem Coppa (Itálie) se podařilo v katergorii SSP - jak se u nás v Čechách říká, "vypálit všem rybník" a urvat první místo! 

Autor: JeffR
foto: Rikimoto Racing Team - Plzeň

O víkendovém 2. závodu seriálu CEC na maďarském okruhu Hungaroring tým plzeňských jezdců Rikimoto - David, Franky a Marek - obsadil nejvyšší místo na bedně! Gratulujeme!!!!

3.3.2007 se Vodník, kamarád, motorkář, cestovatel, truhlář, trucker, všeuměl, výbornej kuchař, pivař a hlavně věčně vysmátej pohodář prořechtal až do své 40-ky.
Radku, gratulujeme a přejeme hodně štěstí, zdraví a ať Ti kilometry na tacháči stále přibývaj. 

autor: JeffRsoon
foto: Vodník a JeffRsoon

V sobotu 14.10.2006 vkráčel Matáseček na zámku Kozel do manželství. Jako motorkáře jsme ho vyprovodili a samozřejmě novomanželům připravili i ryze motorkářský úkol. Krásná nevěsta fandila a Matáseček se potýkal s duší a pumpičkou od Béži, která nebyla až tak úplně OK:-)