autor: Pedro
foto: Pedro; Mike

No skoro celý rok jsem se trápil v USA v jednom městečku v Severní Karolíně šprtáním angliny a nějakým tím přivýdělkem, tak abych to utáhl a nemusel prodávat mou krásnou Ninju, která celou tu dobu na mne čekala u rodičostva v garáži. 

 Když jsem do USA odjížděl, tak jsem samozřejmě věděl, že tám jako typickej "zmrzlinář" potkám hodně silničních strojů, ale přeci jen "amerika" je synonymem pro mraky chromu s nápisem H-D.

O to víc mě potěšilo, když jsem se zakecal se soudem z vedlejšího baráku, kterej si čistil mašinu před barákem a ten mi pak poslal tyhle fotky z akce v Atlantě, který se zúčastnil jen jako divák sprintů.

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Prý o 6palců prodloužená a o 2 snížená haya. Powercommander, a další fičurinky

 

No to mě nažhavilo. Zabrouzdal jsem po netu, opět pokecal se sousedem. Slovo dalo slovo a jeli jsme na dvě akce, které se konaly nedaleko od nás s měsíčním odstupem. Jedna v květnu a druhá v červnu.

Sice jsem jel půjčeným autem, ale i tak jsem jsem si to užil. Díky sousedovi jsem poznal pár správných týpků. Jako správnýho Čecha mě zajímala technická řešení úprav krásných strojů. Asi nejvymakanější byl držák SPZ na kyvce s vyfrézovaným logem Kawasaki. To se dnes v Čechách hodí:-)

No a tady je pár fotek:

 

 

 

 

 

 

 


suprově vyřešený držáík SPZ

 

 

 

 


Snad jediná celkem hezká Američanka :-)

 

 

 

© Pedro