autor: Ludva
foto: Ludva

V pondělí po obědě jsem měl telefon od Tomáše, že od jedný hodiny bude na Lnářským letišti Pepa "Sršeň" Šiler. Odvolal jsem veškeré návštěvy a vyrazil směr Lnáře pohodovou cestovní rychlostí cca 160. To by ze mě měli páni policisti radost, kdyby cestou měřili :-)

 

Když jsem dorazil na místo už tu byla slušná sešlost motorkářů cca 20-30 motorek, občas někdo ještě dorazil a někdo odjel.

lnare9-4-07_ludva004.jpg

Všichni už očekávali příjezd Sršně. Příjezd byl stylový po zadním kole rychlostí zhruba 180 km/h a za zvuku jako když nahodí motory stíhačka. Pepa dojel za doprovodu svého klanu, který mu přivezl po vlastní ose jeho další stroje R1 07, FZ6, MT03 a Pepa přijel na FZ1 v krásných žlutočerných barvách.

Po nezbytném přivítání s motorkáři došlo i na pokec o mašinách a hlavně komentář Pepy k nové R1: "Na tuto motorku by měli lidi skládat pychotesty."

Sršeň předvedl něco ze svého umu na každé motorce, kterou měl k dispozici. Během chvilky předvedl několik wheelie, stopie a nádherný burnout do osmičky, odjezd z burnoutu zakončil pálením gumy během jízdy na plný plyn.

Pepa Sršeň

Pepa Sršeň

lnare9-4-07_ludva003.jpg

Pepa Sršeň

Pepa Sršeň

lnare9-4-07_ludva007.jpg

Prostě a jednoduše to bylo super velikonoční odpoledne a kdo tam nebyl o hodně přišel, protože vás Sršeň mohl svézt na tandemu. Já tu odvahu nenašel, přeci jen jsem radši za řídítky, než vložit svůj mladý život do cizích rukou, i když jsou to ruce profesionála. Spíš jde o to, že bych měl asi na spodním prádle velkou nehodu:-)))

© Ludva